Мінікамера Ендоскоп KERUI з дисплеєм 4.3 дюйма, акумулятор 2600 мА·год, жорсткий кабель 3 метри, 8 mm + насадки
- Немає в наявності
- Код: endoscreen8black
1 364 ₴
Мінікамера Ендоскоп KERUI з дисплеєм 4.3 дюйма, акумулятор 2600 мА·год, (жорсткий кабель), 8 mm (довжина 3m) + насадки


За допомогою такої мінікамери можна заглянути в будь-яку приховану для огляду порожнину, оглянути печіння якого то механізму або двигуна. Зображення виводиться на великий кольоровий екран розміром 4,3 дюйма.
можливість зберігання фото та відеозапису на карту пам'яті

Камера має світлодіодну підсвітку з регулятором яскравості й об'єктив із глибиною різкості від 2 см до 8 см
Відеокамера зроблена у вологозахищеному варіанті та може бути занурена у воду або іншу рідину.

Особливості:
Вбудовані LED світлодіоди на головці камери: 6 шт
Технічні характеристики:
• Довжина кабелю: 3.0 метра
• Діаметр об'єктива: 8 мм
• Фокусна відстань: 2-8см
• Роздільна здатність 1920*1080
• Кольоровий дисплей 4,3 дюйма
• Робоча температура: від 0 градусів до 60 градусів
• Акумулятор на 2600 мА·год
• Водонепроникний рівень: IP67


Комплектація
- USB ендоскоп із дисплеєм і акумулятором на 2600 мА·год
- Фіксатор насадок
- Насадка з магнітом
- Насадка з гачком
- Насадка з дзеркалом


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kerui |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB, micro USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діагональ РК-екрану | 4.3 " |
| РК-екран | Да |
| Фоторежим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 2600 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Пилозахищений, Вологозахищений корпус, Накамерне світло, насадки в комплекті, жорсткий кабель, РК дисплей, Вбудований акумулятор, акумулятор 2600 мА·год, дисплей 4.3 дюйми, відеозапис |
| Інфрачервона підсвітка | LED підсвічування |
| Захист від пилу і вологи) | Так |
| Тип відеокамери | Професійна |
| Жорсткий кабель | Так |
| Фокусна відстань min | 20 мм |
| Фокусна відстань max | 80 мм |
- Ціна: 1 364 ₴











